Lorem ipsum proin gravid a nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat.

Phone:      +1135498746
E-mail:      info@example.com
Address:   Patterson 989,NY
Instagram Feed
FOLLOW:

Co zažijete

Privátní gurmánský zážitek

Připravte se na nevšední privátní gurmánský zážitek, který předčí Vaše očekávání. Ale nepředbíhejme.

Nejdříve Vás navštívím, abychom společně sladili obsah menu a zjistili, jaké kuchyňské vybavení nám k tomu poslouží. Doporučím Vám ideální složení jídelníčku a navrhnu vína pro jeho doplnění.

Ve Vašich rukách bude profil večeře, do jejíž přípravy se můžete spolu s Vašimi hosty zapojit. Já Vám budu k dispozici po celou dobu přípravy, a to včetně servírování a párování jídla s kvalitními víny.

Osaháte si různé kuchařské postupy, dozvíte se více o gastronomii z různých koutů světa, o původu vybraných surovin a o charakteristice vín, které společně ochutnáme. Předám Vám znalosti a zkušenosti, které využijete při vaření i v budoucnu.

To všechno proto, abych Vám dokázal, že luxusní večeři na úrovni těch nejlepších restaurací si můžete dopřát i doma v kruhu nejbližších. Když totiž člověk nesleví ze svých standardů, nevšední zážitky jsou vždy na dosah ruky.

 

Firemní catering a servis kancelářských obědů

Poskytuji firemní cateringové služby pro jednorázovou událost nebo kancelářské obědové služby v souladu s harmonogramem. Obědy jsou dodávány přímo do vaší kanceláře přizpůsobené vašemu rozpočtu, týmovým preferencím a dietním potřebám.